Atak design to sklep znajdujący się w Łodzi przy ulicy Kopernika. W swojej ofercie ma krzesła, sofy, lampy oraz wiele innych elementów wystroju wnętrz takich firm jak: Vitra, Kartell, USM, Fritz Hansen, Magis, Artecnica, Belux, Noti i wiele innych. 

Atak Design kusi klientów kolorową wystawą, pełną rzucających się w oczy, oryginalnych mebli oraz przedmiotów. W środku znajdziemy krzesła, fotele i sofy, które są umieszczone na specjalnych pułkach. Niektóre z nich znajdują się przy samym suficie. Ciekawe kompozycje wzorów i kolorów, a także designerskie lampy współgrają ze sobą i tworzą unikatowe wnętrze.  

Sklep jest odpowiedni dla wszystkich, którzy nie boją się rzucających się w oczy elementów wystroju wnętrz, mają pomysł na urządzenie swojego domu, a także lubią eksperymentować. Znajdziemy tam wiele przedmiotów i mebli, które zaskoczą nas swoim kształtem, kolorem, czy materiałem, z którego zostały zrobione. Wizyta w sklepie może zainspirować także tych, którzy nie do końca są przekonani, jak powinno wyglądać ich idealne mieszkanie. Rozmaite designerskie meble być może sprawią, że poczujecie chęć wprowadzenia zmian w waszym domu.