Avril Lavigne jest wzorem i ikoną dla wielu nastolatek. Jej styl ubierania się kopiują dziewczęta na całym świecie. Artystka od zawsze wspominała, że chętnie zajęłaby się modą. Księżniczka pop-punku właśnie podczas tygodnia mody zaprezentowała swoją drugą już kolekcję. Obowiązkowo królują w niej elementy punkowe, czyli ćwieki, szelki oraz czarne, skórzane kurtki. Wszystko to zostało złagodzone poprzez różowe tiulowe spódniczki, wzory w zebrę czy fioletowe legginsy. Znajdziemy również rajtuzy całe postrzępione, spódniczki w kratkę oraz t-shirty z ciekawymi nadrukami.
Wśród dodatków oprócz wyżej wymienionych szelek są skórzane rękawiczki oraz czarne kapelusze.
Piosenkarka, wraz ze swoimi asystentami stworzyła kolekcję, którą jak sama podkreśla, ma charakterystyczny styl. Główną grupą docelową są młode dziewczyny,  które będzie stać na kupno ubrań, w rozsądnych cenach.
Kolekcja jest dosyć banalna, beż żadnych niespodzianek. Jest podsumowaniem wszystkich ubrań z całej kariery piosenkarki. Nie ma nic nowego, czego jeszcze nie widzieliśmy. Wszystko już było i to niestety kilka lat temu.
Nastolatki chętniej wskakują w okulary Ray-Ban, jeansy rurki i flanelowe koszule niż ćwieki.
Czy kolekcja Avril Lavigne okaże się sukcesem czy totalną klapą, jaką była pierwsza?!

Jak Wam podoba się kolekcja piosenkarki?