Gwiazda hip-hopu Brooke Candy wcieliła się w rolę perwersyjnej dominy. Niezwykle odważna sesja zdjęciowa zwiększa sprzedaż magazynu V89, który zdecydował się na jej publikację.

Ubrana w typowe sety dla wielbicielki praktyk BDSM gwiazda zdaje się nie mieć nic wspólnego z cukierkową kobietą, by nawiązać do jej pseudonimu.

Wszechobecny piercing, tatuaże i skóra wzmacniają perwersyjny przekaz zdjęć. Ultraseksualny makijaż zdaje się depersonalizować gwiazdę, czyniąc ją przedmiotem wyuzdanych praktyk seksualnych. Kajdanki i metalowe zdobienia twarzy jedynie podgrzewają atmosferę, która i tak jest gorętsza niż najwyższe partie desek podczas saunowych rytuałów.

Większość mężczyzn marzy o tym, aby choć raz spotkać na swojej drodze taką partnerkę i ulec jej choćby na jedną noc.

Świadomość, że domina jest gwiazdą kultury POP jedynie podkręca marzenia. Zdjęcia, na punkcie których można się zafiksować. Tylko dla dorosłych mentalnie i emocjonalnie. Totalna dewiacja sfotografowana w artystyczny i niezwykle współczesny sposób. Znakomita stylizacja i charyzmatyczna bohaterka zdjęć. Póki co najlepsza erotyczna sesja zdjęciowa roku.