Mimo, iż przysłowie mówi „szczęśliwi czasu nie liczą”, większość z nas nosi zegarek. Co więcej przywiązuje się do nie go i staje się on czymś zupełnie osobistym. Niektórzy wiążą z nim wspomnienia, nabywają sentyment, a innym jest podstawową ozdobą ubioru- traktowany jak torebka, portfel czy pasek do spodni.

Mamy propozycję tym, którzy podążają za trendami i pragnął wyróżniać się czymś oryginalnym i modnym - nowy pasek do zegarka, który bardzo skutecznie zmienia jego wygląd.

Mowa tu o paskach marki Horido, które gwarantują oryginalność połączoną z wygodą, trwałością i estetyką zarówno zimą jak i latem.

Teraz będziecie mogli uniknąć monotonii, a dla bardziej wymagających stawiamy pytanie: „Co powiesz na pasek w kolorze Twoich oczu?”

Zarówno nowoczesne jak i klasyczne zegarki dobrze się czują w towarzystwie pasków Horido. Wzornictwo, które wprowadza marka jest dobierane według potrzeb odbiorców. Wzorując się na trendach aktualnej mody Horido dobiera najszlachetniejsze gatunki skór naturalnych w najmodniejszych barwach. Dzięki temu zegarek zyskuje unikalność, dobry styl i oczywiście zwraca na siebie większą uwagę.

W tym roku Horido postanowiło rozwiązać problemy ludzi, którzy potrzebują dłuższych pasków do zegarków. Potrzeby rynku potwierdzają taką niszę. Nowością w kolekcji Horido to paski XXL, których całkowita długość osiąga 23cm.

Więcej na stronie www.horido.pl