Tak dużego baby boom wśród gwiazd nie było dawno. Przez ostatni rok bardzo wiele aktorek, piosenkarek, prezenterek była lub jest w ciąży. Niektóre z nich już jakiś czas temu urodziły i wracają do pracy, inne są jeszcze w ciąży. Polskie gwiazdy po prostu chcą mieć dzieci. Polskie aktorki, które całkiem niedawno były w ciąży dziś wyglądają już wyśmienicie. Również w ciąży wyglądały naprawdę dobrze i widać, że rewelacyjnie się czuły. Ostatnio w sesji dla „Pani” pojawiła się Reni Jusis. Okładka wygląda pięknie, Reni zresztą też. Reni zresztą udowodniła jako ikona stylu, że w ciąży można wyglądać pięknie i seksownie. Na jubileuszowym wydaniu Pop listy pojawiała się, że w szarej tunice i wyglądała pięknie. Katarzyna Kowalska zrobiła też piękną sesję w ciąży. Zwierzała się, że przy drugim dziecku bardzo chciała mieć pamiątkę. Po za tym, gdy przyszła mama czuje się dobrze i pięknie, to taka sesja to czysta przyjemność, dla wszystkich.

Cudownie w ciąży wyglądała także Anna Dereszowska. Aktorka często pokazywała się na różnych imprezach i za każdym razem dumnie podkreślała brzuszek. Katarzyna Cichopek już urodziła, parę miesięcy temu. Dziś wygląda znakomicie, nie widać żadnego śladu po tym, że w czasie ciąży przytyła. Ostatnio ukazała się także wiadomość, że Kasia planuje już kolejną ciąże i chciałaby, aby syn Adaś miał rodzeństwo. O szybkim powrocie do pięknej sylwetki i formy można mówić w przypadku Nataszy Urbańskiej. W ciąży pracowała, śpiewała i tańczyła. Kilka miesięcy po porodzie daje niezwykły popis w „Tańcu z gwiazdami”. Gwiazda wygląda jakby dziecka nie urodziła. Podobnie wygląda Karolina Malinowska, mama Franka. Modelka błyskawicznie wróciła do formy i cieszy się macierzyństwem. Siostry Sistars również cieszą się nową rolą. Starsza siostra jeszcze nie urodziła, a Paulina cieszy się już swoją córeczką.

Kobiety w showbiznesie dają przykład wszystkim kobietom, że w ciąży można wyglądać bardzo kobieco i seksownie. Każda przyszła mama, która uważa, że z dużym brzuszkiem nie może wyglądać dobrze, musi brać przykład z tych słynnych mam. Zarówno powrót do pracy i powrót do formy wielu gwiazd może inspirować wszystkie kobiety. Ciąża to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety, więc gratulujemy wszystkim gwiazdom.