Marzy ci się zalotne i uwodzicielskie spojrzenie?? Chciałabyś aby wszystkie oczy były skierowane na ciebie gdy wchodzisz do pokoju?? Kto by tak nie chciał?!

Firma Astor doskonale odgaduje kobiece pragnienia i wypuściła na rynek kosmetyczny nową maskarę „Volume Diva”. Dzięki niej rzęsy stają się bardziej gęste i podkręcone jak nigdy dotąd, spojrzenie z kolei nabiera tajemniczości, głębi i kobiecego czaru.

Maskara jest wzbogacona w eliksir Lash Perfecting – skomponowany z czarnej orchidei oraz cennego złota oraz składniki odżywcze, które wzmacniają i nadają rzęsom satynowy połysk. To nie wszystko co kryje piękne i eleganckie, złocone opakowanie z motywem orchidei. Specjalnie skonstruowana szczoteczka DivaSoft znakomicie rozczesuje rzęsy nie pozostawiając na nich grudek oraz sklejonych rzęs.

Twarzą kampanii reklamowej, jak we wszystkich przypadkach kosmetyków Astor jest aktorka Ania Przybylska. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarny oraz brązowy. Cena detaliczna, w zależności od sklepu: 29.80 -33.90 zł