W marcu RESERVED KIDS pragnie porwać zarówno tych najmniejszych jak i odrobinę starszych w bajkową podróż po świecie bohaterów animacji Braci Warner. Na nadchodzącą wiosnę przygotowało bowiem specjalną kolekcję, która dzięki kreskówkowym nadrukom przypomni postacie z serialu rysunkowego Looney Tunes. Pozytywne kolory, wesołe printy i komfortowe modele to wiodące elementy linii, która już niebawem zagości w salonach marki.

Marzec w świecie RESERVED KIDS będzie pełen zwariowanych przygód bajkowych postaci. Ubrankami dla najmłodszych zawładną postacie z kreskówki „Baby Looney Tunes” („Przygody animków”) braci Warner a na t-shirtach dla starszych pociech pojawią się takie sławy świata telewizyjnych animacji jak Królik Bugs, Kaczor Daffy, Tweety i Superman. Bogata kolorystyka, fantazyjnie pokazane nadruki i jakość najlepszych tkanin to gwarancja nie tylko supermodnego trendu ale również komfortu i wygody w każdej sytuacji.

To będzie prawdziwie bajkowa wiosna. Wszystko za sprawą magii animków – znanych i lubianych przez dzieci bohaterów z serii bajek Warner Bros. Na body i t-shirt’ach zobaczymy przyjaciół z Bzikowersytetu Acme: małego Królika Kinia z przyjaciółką Kinią, uroczego Kaczora Tasiora, ścigający całą trójkę Diabła Tasmańskiego i malutkiego Kota Sylwka w towarzystwie Ptasia. Nie zabraknie też zabawnego marsjanina Marvina, niestrudzonego w pościgu za Strusiem Kojota Lewuska czy słodkiej Skunksicy Fifi.

Na t-shirtach dla nieco starszych Królik Bugs znów będzie chrupał marchewkę pytając Daffiego „Co jest Doktorku?”. Sepleniący Sylwester będzie ścigał malutkiego kanarka Tweetiego, a skunks Pepe Le Swąd zastygnie w rozmarzonym spojrzeniu za mijającą go kotką. Prawdziwa niespodzianka czeka chłopców na ubraniach dla nich pojawi się sam Superman! 

Kolekcję z motywami animacji Braci Warner tworzą body, t-shirty, akcesoria oraz bielizna z nadrukami ulubionych bajkowych postaci. Prawdziwie wiosenne kolory różu, turkusu, zieleni połączono z klasyczną bielą, szarością i czernią dzięki czemu printy postaci wyglądają niezwykle realistycznie. Każdy t-shirt to idealna kompozycja do jeansów. To wysokiej jakości materiały i starannie wykończone modele. Projektanci marki dołożyli wszelkich starań by połączyć potrzeby dzieci i nastolatków z obowiązującymi trendami świata bajek i mody.

Bajkowa podróż po świecie animacji już w marcu w salonach RESERVED KIDS