O trójce niezwykłych ludzi, Hassanie Abdullahu, Stefanie Karlsonie i Michaelu Lasserre zaczęło być głośno, gdy w 2000 roku otworzyli resturację Les Trois Garcons w Londynie. Zlokalizowany na rogu Les Trouis Garcons Loungelover bar zdobył już wiele nagród za ekletyczny wystrój wnętrza oraz różnorodne menu z koktajlami.

Najnowszym osiągnięciem "trójki" jest bar Annez 3 na Oxford Circus w Londynie. Miejsce to gościło już w swojej historii bibliotekę, klub taneczny oraz restaurację. Zanim trio kupiło lokal, wnętrze nawiązywało stylem do kultury hinduskiej a uwagę przyciągały m.in. łososiowe łazienki.

Teraz w Annex 3 położono mozaikową podłogę. To, co uważamy za bardzo oryginalne w tej całej mieszaninie stylów i konwencji to dwa czerwone zakupione w Paryżu buty, służące za siedziska. Przy każdym stoliku projektanci umieścili inne siedzenia - czasem bardzo wyrafinowane, czasem bardzo proste. Sufit wyłożony został ciekawą tapetą. Annex 3 otwierana jest na lunch, herbatkę a także kolację. Autorem menu jest szef kuchni Aaron Stott, rodowity nowozelandczyk - menu zyskało z tego powodu miano "zaoceanicznego" . Dzięki znakomitym koktajlom miejsce niesamowicie ożywa wieczorami !

Adres: Annex 3, 6 Little Portland Street, London W1