barbie zrobiła sobie tatuaż

Bohaterka naszego dzeciństwa nigdy się nie starzeje. W tym sezonie postanowiła pomalować paznokcie na czarno, zrobić sobie tatuaż i zaopatrzyć się w oryginalnego czworonoga.

Barbie w wersji Tokidoki, wystylizowana przez designera Simone Legno wciela się w teenager  z drugiej dekady trzeciego millenium. Eklektyczny look (mix japońskiej nastolatki, Lisbeth Salander oraz Paris Hilton) niewątpliwie przysporzy jej nowych fanek, nawet w wyższej grupie wiekowej niz oficjalny target. Nasza bohaterka wyróżnia się również tym, że na kosztownej smyczy zamiast zwykłego ratlerka, prowadzi ożywiony kaktus o wdziecznym imieniu Bastardino. Naraziła się już feministkom za swój zbyt odważny look i niektórym rodzicom za ilość i wielkość tatuaży. Trzeba przyznać  – cokolwiek zrobi zawsze o niej mówią.

Piekna lala to coś więcej niż zabawka. To już przedmiot kultu i ważna osobistość w świecie jet set oraz haute couture. Kolekcjoniści za egzemplaże vintage z limitowanych edycji płacą szalone sumy a projektanci walczą o przywilej zaprojektowania dla niej strojów.

Zabawmy sie w kolekcjonerki! Barbie Tokidoki to już jest kult. Będzie świetnie wyglądała na naszej półce zamiast zwykłej figurki z porcelany.


barbie zrobiła sobie tatuaż


barbie zrobiła sobie tatuaż


barbie zrobiła sobie tatuaż


Autor: Izabella Frej