Wychodząc naprzeciw trendom europejskim, promującym zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek, przedstawiamy pierwszy na rynku polskim klub austriackiej sieci euroGym Rekreacja & Fitness. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fitness, a także zaangażowanie wielu wspaniałych ludzi, pozwoliło stworzyć jedyny w swym rodzaju klub.

W jednym miejscu znajdziecie to wszystko, co jest potrzebne, by trenować, relaksować się, cieszyć zdrowiem i dbać o dobrą kondycję fizyczną.

Muzyka i sport – zapomnijcie o nudnym treningu!

W tym wyjątkowym klubie znajdziecie najwyższej jakości sprzęt renomowanej firmy Technogym. Elegancki i jednocześnie idealnie zharmonizowany pomiędzy użytecznością a estetyką. Czeka na Was sala siłowni, którą tworzy przestronne, klimatyzowane wnętrze, a specjalistyczne maszyny treningowe oraz sprzęt do ćwiczeń z wolnym obciążeniem umożliwią prowadzenie każdego rodzaju treningu oporowego. Całość dopełnia dobrze wyposażona sala cardio. Bieżnie, rowerki, steppry i orbitrecki z najnowszej linii TECHNOGYM Excite wyposażone w monitory tv, sprawią, iż treningi cardio przestaną być nudne i na zawsze zagoszczą w Waszych sesjach treningowych. Znajdziecie tu również nowość na rynku fitness stworzoną głównie z myślą o kobietach – TECHNOGYM linia Wave – specjalistyczne urządzenia do treningu ud i pośladków.

Po solidnym treningu siłowym prowadzonym pod okiem przeszkolonej kadry trenerów i instruktorów nie ma nic lepszego od odpoczynku i relaksu w saunie i łaźni parowej. To także idealne miejsce i jeden z najlepszych sposobów na likwidację stresu, wzmocnienie odporności organizmu oraz poprawę humoru.

Polecamy również gorące kąpiele w komfortowych jacuzzi, które stanowią doskonały relaks i masaż nie tylko po wysiłku fizycznym. Dla entuzjastów sportów wodnych znajduje się tu także piękny basen rekreacyjny z zamontowanymi dwoma hydromasażami oraz przeciwprądem, który tworzy sztuczną falę. W tym klubie nie ma nawet mowy o nudnym treningu! W pomieszczeniu basenu zamontowany jest ledowy telebim o powierzchni 6 m2 doskonale komponujący się z całym wnętrzem basenowym. Non stop muzyka i sport!

W euroGYM czekają na Was nie tylko komfortowe wnętrza, oraz przejawiająca się na każdym kroku dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim wyjątkowi ludzie tworzący miłą i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy na: http://eurogymfitness.pl/