Urlop to dla wszystkich osób, bardziej lub mniej zapracowanych jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Gdy siedzimy w pracy przed komputerem wiele z Nas ucieka w podróż, gdzie jedyny nasze zmartwienie to…..na szczęście na wakacjach nie ma zmartwień.

Pewnie już od dawna masz wszystko zaplanowane. Jeżeli jeszcze nie proponujemy wakacje w letniej stolicy Polski, czyli w Sopocie. Miasto to przyciąga uwagę ludzi, magnetyzuje. To miejsce modne, chętnie odwiedzane przez ludzi spragnionych odpoczynku i wytchnienia, niejednokrotnie, artystycznego natchnienia, a także rozrywki i imprez.

Idealnym miejscem na wypoczynek będzie otwarty w tym miesiącu Bayjonn Hotel Sopot, który jest zlokalizowany w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu bezpośrednio przy sławetnym sopockim deptaku "Bohaterów Monte Cassino”.
Nowoczesna architektura zewnętrznej fasady, piękna piaszczysta plaża oddalona o kilka kroków od hotelu oraz niepowtarzalna atmosfera Sopotu sprawi, że poczujemy się jak w Monako.
Pokoje są zaprojektowane tak aby zapewniać najwyższy komfort. Fototapeta z motywem "Starego Sopotu" w zderzeniu z nowoczesnym wystrojem wnętrz daje magiczny efekt estetyczny.

Cena hotelu niestety nie należy do najtańszych w Polsce. Mimo, że jest taniej niż w Monako, to zapłacimy:
Pokój SGL Classic 460,00 PLN 
Pokój DBL Classic 520,00 PLN 
Pokój DBL Superior 580,00 PLN 
Pokój Studio dla 2os 800,00 PLN 
Pokój Studio dla 4os 950,00 PLN