Beat Torrent czyli DJe Pfel i Atom, specjaliści od mieszania rocka i electro z hip-hopem zagrają 19.lutego podczas Davidoff Music Night w klubie Karmel.


Beat Torrent, połowa kolektywu DJskiego C2C, mają na swoim koncie setki imprez zagranych w najpopularniejszych klubach całego świata. Cztery razy z rzędu zdobyli mistrzostwo świata DMC. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu mogli występować wspólnie z takimi artystami jak Q-Bert, DJ Vadim, De La Soul, Razhel, Guru, Pete Rock czy A-Track. 19.lutego podczas występu w warszawskim klubie Karmel w ramach cyklu Davidoff Music Night, Pfel i Atom zaprezentują zupełnie nową jakość łącząc muzykę z obrazem. Pfel i Atom będą Djami i Vjami w tym samym momencie. Impreza w Karmelu będzie zatem ucztą dla zmysłów.

DJ.Pfel http://www.myspace.com/pfel

DJ.Pfel jest jednym z najbardziej aktywnych francuskich DJów. Jest mistrzem Francji DMC i ITF, mistrzem Europy oraz vice-mistrzem świata DMC z 2005 roku. Jest również członkiem grupy Beat Assilant. W 2005 roku wydał mix pt. „Random”, gdzie mieszał hip-hop z rockiem, elektro, d’n’b, jazzem i mnóstwem innych gatunków.

DJ.Atom http://www.myspace.com/atomc2c

Atom jest DJem i producentem. Pracuje nad licznymi projektami od funku przez hip-hop do jazzu (udziela się przy takich projektach jak Drum Brothers, Blue Apple, Dialect, Fisto, Gwen Groovement, Blezz, Melodiq). Jest również DJem jazzowej grupy Tribeqa.

Klub Karmel  / ul. Kredytowa 6
Start 22:00 / Wstęp 20 zł / Selekcja
Osoby zapisane na listę na Facebooku wstęp gratis.
http://www.klubkarmel.pl