Zimowe wieczory zbliżają się wielkimi krokami. Sklep Bed&Breakfast ma nam do zaoferowania specjalną kolekcję, która sprawi, że długie wieczory nie będą nudne, tylko przyjemne i miłe. Szczególnie te po ciężkim dniu pracy. ''Trendy'' są wszystkie krągłe formy, czarny kolor oraz drobiazgi, które wcale nie są takimi ''drobiazgami''
Na domowe SPA, które proponuje firma Bed&Breakfast, składają się zapachowe świeczki, mięciutkie ręczniki i naturalne gąbki. Również czekają na Nas dodatki spożywcze, jak pyszna gorąca czekolada czy ciepłe herbaty. Łazienka powinna być miejscem relaksu i wypoczynku. Gdzie przy aromatycznych zapachach wanilii oraz palących się świeczkach uciekamy na chwile od naszej szarej rzeczywistości.
Po takiej „regeneracji” ciała i umysłu warto wieczorem zaprosić do siebie znajomych na różnego rodzaju gry towarzyskie jak: kółko i krzyżyk, czy karty.
Bed&Breakfast również oferuje różne modne przedmioty świąteczne, jak różowe i przezroczyste bombki na choinkę! Miejsce jest naprawdę warte odwiedzenia!
Na ulicy Burakowskiej 5/7 w Warszawie, znajdziemy na pewno coś dla naszego domu.