Wysoka jakość, wyważony smak naturalnego tytoniu oraz poręczny kształt przypominający tradycyjnego papierosa są z pewnością tym, co wyróżnia Belvene, markę elektronicznych papierosów super premium. Zyskuje ona coraz większe uznanie konsumentów i buduje swoją pozycję na rynku.

Elektroniczny papieros marki Belvene to równowartość 20 tradycyjnych papierosów zamkniętych w eleganckim opakowaniu. Łączy w sobie zalety wspólne dla wszystkich elektronicznych papierosów, ale wyróżnia się innym poziomem jakości oraz klasycznym designem.

Tytoniowy „dym” pochodzi z 100% naturalnych ekstraktów liści tytoniu, wywodzących się z dalekowschodnich upraw. Nie zawiera żadnych substancji smolistych, dzięki czemu jest znacznie zdrowszy od tradycyjnego papierosa. Nie jest także szkodliwy dla osób przebywających w otoczeniu palacza, a tym samym nie naraża ich na tzw. bierne palenie.

Elektroniczny papieros marki Belvene wyróżnia się tradycyjnym wyglądem. Poręczny kształt przypominający zwykłego papierosa, daje możliwość dyskretnego używania go w dowolnym miejscu. Możesz więc cieszyć się jakością palenia i precyzją wykonania.

Odkryj elektroniczną odsłonę tytoniu z Belvene!

Produkty marki Belvene można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.belvene.com lub w wybranych punktach sprzedaży.