W Warszawie otwiera się coraz więcej ekskluzywnych butików oraz salonów samochodowych. Nawet w czasie dużego kryzysu w stolicy powstanie salon Bentleya.
Według Dyrektora Generalnego Bentleya rynek polski coraz bardziej zwraca na jakość i wartość produktu. Już nie chcemy mieć przeciętnych rzeczy, ale oryginalnych i ekskluzywnych.
Nowy salon o powierzchni 421 metrów będziemy mogli już odwiedzić w kwietniu 2010 roku. Będzie się on znajdywać w budynku Nowe Powiśle, które jest realizowany przez spółkę Menolly Poland. Narazie inwestorzy nie zdradzają zbyt wiele, wiemy tylko, że oprócz Bentleya będą znajdowały się inne prestiżowe marki.
Za kilka miesięcy zostanie również oddana Faza II, czyli realizacja drugiego etapu. Polega ona na rewitalizacji zabytkowej pierwszej w Warszawie elektrociepłowni, która później w roku 1904 została przemieniona na Elektrociepłownię Powiśle. Przestrzeń, która powstanie w ramach tego obiektu zostanie przeznaczona dla luksusowych marek, galerii, restauracji, a również apartamentów i biur.
Menolly Poland uważają, że Nowe Powiśle będzie wizytówką stolicy, bowiem tutaj ma się stykać przeszłość z nowoczesnością.
Co Wy o tym sądzicie?