Ten układ cyfr jednoznacznie kojarzy się z perypetiami amerykańskiej młodzieży mieszkającej w snobistycznym Beverly Hills.

Już jakiś czas temu na Trendz pisaliśmy o planach wskrzeszenia tego kultowego serialu. A już niedługo będziemy go mogli sami oglądać.

13 kwietnia stacja FoxLife, dostępna na platformie Cyfrowego Polsatu i Cyfry+ oraz w niektórych sieciach kablowych, wyemituje pierwszy odcinek nowej wersji kultowego serialu "Beverly Hills 90210"!

Nowe odcinki ''Beverly Hills 90210'' przedstawiają życie Annie Wilson (Shenae Grimem) oraz jej brata Dixona (Tristan Wilds).

Rodzeństwo, tak jak niegdyś Brenda i Brendon Walshowie, zaczyna naukę w prestiżowej szkole West Beverly. Będą musieli przyzwyczaić się do nowego życia, które dotąd wiedli spokojnie w Kansas. Wiadomo, że nie będzie łatwo.

Annie, uwielbia teatr natomiast, Dixon jest gwiazdą sportu, adoptowany przez Wilsonów. Szzybko poznają nowych znajomych. Będzie wśród nich rozpieszczona i bogata Naomi (AnnaLynne McCord), miejscowy Casanova Ethan (Dustin Milligan), dziennikarz szkolnych mediów Navid (Michael Steger)oraz buntowniczka Silver (Jessica Stroup).

Kadra pedagogiczna West Beverly jest nader wyluzowana. Potwierdzą to nauczyciel Ryan Matthews (Ryan Eggold) oraz piękna Kelly Taylor.
Jennie Garth jest jedyną gwiazdą poprzedniej wersji serialu, która zgodziła się zagrać w nowej odsłonie.


Serial możemy oglądać w poniedziałki o godzinie 21:00 i 22:00