Piosenkarka Beyonce Knowles i jej mąż, raper Jay-Z zostali rodzicami! Dziewczynka, której nadano imiona Blue Ivy, urodziła się 7 stycznia w nowojorskim szpitalu Lenox Hill. Artystce podczas porodu cały czas towarzyszył małżonek.

Słynna para oficjalnie potwierdziła narodziny panny Carter. We wspólnym oświadczeniu napisali, iż dziewczynka przyszła na świat siłami natury, a nie, jak wcześniej podawano, przez cesarskie cięcie. Beyonce i Jay-Z wyznali także, iż poród był niezwykle emocjonującym przeżyciem dla obojga z nich i najbardziej niesamowitym doświadczeniem w ich życiu.

Rzecznik Lenox Hill Hospital zdementował w międzyczasie plotki, jakoby na czas porodu gwiazdy wynajęto całe piętro szpitala za kwotę 1,3 mln dolarów. Para przebywając w szpitalu korzystała z sali typu executive suite, która jest dostępna dla wszystkich chętnych pacjentów. Za swój pobyt zapłacili normalną stawkę.

Nie potwierdziły się również pogłoski o utrudnianiu przez ochronę pary wizyt w szpitalu innym odwiedzającym. 

Od narodzin Blue Ivy przyjaciele Beyonce i Jay-Z lawinowo przesyłali swoje gratulacje za pomocą serwisu Twitter. Oto, co napisali niektórzy z nich:


Rihanna: „Witaj na świecie księżniczko Carter! Całuski, ciocia Rih.”
Russell Simmons: „Gratulacje dla moich dobrych przyjaciół, Beyonce i Jay-Z.”
Gwyneth Paltrow: „Witaj na świecie Blue! Już cię kochamy.”
Solange Knowles: „Najpiękniejsza dziewczynka na świecie.”

Szczęśliwym rodzicom również gratulujemy!

Autor: Dagmara Geyer