Firma Icon7 przedstawia nową bezprzewodową mysz komputerową – S450. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz zastosowanej technologii  Bluetooth jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników notebooków. Po włączeniu myszy  nawiązuje ona automatycznie połączenie z komputerem, bez stosowania dodatkowego odbiornika znanego z tradycyjnych myszy bezprzewodowych.
Mysz S450 została wyposażona w dodatkowy przycisk zmieniający czułość myszy w zakresach 800, 1200 i 1600 dpi bez konieczności instalowania sterownika. Wystarczy przytrzymać wciśnięty przycisk przez dwie sekundy. Pozwala to na dopasowanie poruszania kursora do indywidualnych potrzeb czy wymagań konkretnej aplikacji.
Laserowy sensor LaserStream™ zapewnia precyzyjne działanie na niemal wszystkich typach powierzchni, a przechylna rolka umożliwia przewijanie zarówno w pionie jak i w poziomie w systemie Microsoft® Windows Vista. Dodatkowo S450 została wyposażona w antypoślizgowe uchwyty, które powodują, że mysz mimo niewielkich rozmiarów pewnie leży w dłoni.
Mysz Icon7 została wyposażona w pięć programowalnych przycisków, dzięki którym można np. zmieniać aktywną aplikację (funkcja standardowo obsługiwana przez kombinację klawiszy Alt+Tab) za pomocą jednego kliknięcia lub włączyć trójwymiarowy widok okien (Vista Flip 3D) za pomocą dwóch kliknięć (funkcje dostępne bez konieczności instalowania sterownika).
Poniżej znajduje się link do prezentacji filmowej zamieszczonej w serwisie youtube.com przedstawiającej mysz Icon7 S450:
http://www.youtube.com/watch?v=_P2ttX1bTnk
Specyfikacja:
Model    Icon7 S450 Bluetooth Laser Mouse
Ilość przycisków     5 (4 programowalne przez program iConfig™)
Czułość myszy    800, 1200 i 1600 dpi
Technologia czujnika    Czujnik laserowy z technologią LaserStream™
Połączenie z komputerem    Bezpieczne połączenie Bluetooth nie wymagające dodatkowego odbiornika
Dodatkowe funkcje    - Dioda wskazująca wybraną czułość
- Dioda wskazująca niski stan energii baterii
- Przechylna rolka umożliwiająca przewijanie w pionie i w poziomie
Wymiary [mm]    98 x 55 x 36
Zasilanie    1 bateria AA (wystarcza na 5 miesięcy pracy)
Kompatybilność    Windows® Vista, XP, Mac OS® X (10.3.9 lub nowszy),
Broadcom/Widcomm Bluetooth® BTW 1.4.2.21 lub
nowszy, Windows® XP SP2, lub Windows® XP
Professional x64 Edition
Dołączone oprogramowanie     iConfig™

Gwarancja i cena:

Mysz Icon7 S450 znajduje się w sprzedaży w cenie 169,00 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją producenta.