Mamy przyjemność ogłosić zwycięzców konkusu:

1 nagroda - bransoletka

Elżbieta Świtulska - Jantaj, naturalne piękno inspirowane Azją.

2 nagroda - kolczyki

Daria Gosek - JANTAJ ART & JEWELLERY Wschodnia harmonia i piękno
ukształtowane w dzieło sztuki

3 nagroda - zawieszka

Piotr Wieral Wiernicki - JANTAJ ART & JEWELLERY. Made In Orient

Serdecznie gratulujemy :)

Ze względu na swą wytrzymałość wykorzystywana jest zarówno do produkcji wyrobów galanteryjnych np. paski, torebki, portfele itp. jak i do produkcji biżuterii.


Płaszczka jest rybą zamieszkującą morza i oceany na całym świecie. Plecy płaszczki pokryte są twardymi ziarnami. Ziarna te są nieco większe na środku skóry płaszczki i sukcesywnie zmniejszają się w kierunku brzegów, aż do płetw. Jedną z tradycyjnych technik pracy nad skórą płaszczki jest "galuchat." Technika ta związana jest z pracą nad ziarnami na skórze płaszczki tak aby efekt końcowy satysfakcjonował każdego klienta.

 

JANTAJ STINGRAY


Paradoksalnie skóra płaszczki jest materiałem wymagającym nie lada precyzji w procesie produkcyjnym, podczas którego wykorzystuje się cztery gatunki płaszczek. Niektóre z nich nadają się do wyrobu zawieszek czy też naszyjników. Inne natomiast wydają się być bardziej odpowiednie do produkcji portfeli czy torebek. Największy problem tkwi zatem w odpowiednim doborze gatunku płaszczki, a następnie wyselekcjonowaniu odpowiedniego płata skórnego tak aby efekt końcowy był najbardziej satysfakcjonujący dla zarówno klientów jak i producentów. Uzyskanie gładkiego i miłego w dotyku materiału jako efektu końcowego jest wyzwaniem dla wielu producentów, ponieważ materiał ten jest połączeniem pozornej delikatności na powierzchni i struktury twardej jak skała.

 

JANTAJ STINGRAY

Jeśli do tej pory nie byli Państwo zainteresowani biżuterią z elementami skóry płaszczki, polecamy nasze wyroby, których oryginalność otworzy przed Państwem nowe możliwości w sferze mody.
Kolekcja biżuterii JANTAJ STINGRAY oczaruje Cię zarówno swoją różnorodnością jak i wysoką jakością.

JANTAJ STINGRAY

Kolekcja biżuterii JANTAJ STINGRAY oczaruje Cię zarówno swoją różnorodnością jak i wysoką jakością.
Jeśli nie możesz się zdecydować co wybrać, podpowiadamy, że biżuteria JANTAJ STINGRAY to nowy wymiar elegancji i szyku, który czeka na Ciebie.

 

JANTAJ STINGRAY

 

Nasza biżuteria jest niespotykaną mieszanką oryginalności wzorów, niekonwencjonalnej kolorystyki, klasy, elegancji, które przykuwają uwagę nawet najbardziej wyszukanych kolekcjonerów. Oryginalność, odwaga w doborze kolorów, odpowiedni dobór form są cechami niebywale cenionymi w dzisiejszym świecie mody. Łączenie skóry płaszczki ze srebrem daje efekt zapierający dech w piersiach.

 

JANTAJ STINGRAY

Nagrodami w konkursie są:

Pierwsza nagroda - bransoletka ze skóry płaszczki

JANTAJ STINGRAY

Druga nagroda - kolczyki ze srebra i skóry płaszczki

 

Jantaj - kolczyki

Trzecia nagroda - zawieszka ze srebra i skóry płaszczki

Jantaj - zawieszka ze srebra i skóry płaszczki

 

 

Warunki wzięcia udziału w konkursie:

1. Polubienie trendu.pl na Facebooku: https://www.facebook.com/portaltrendz

2. Polubienie jantaj.pl na facebooku: http://www.facebook.com/JANTAJBizuteriaObrazy

3. Wpisanie na tablicy FB firmy Jantaj hasła konkursowego: hasło reklamujące biżuterię i sztukę azjatycką

Każdy kto bierze udział w konkursie otrzymuje kupon rabatowy o upuście 20% na produkty JANTAJ ART & JEWELLERY do końca maja 2012 roku.