... niepowtarzalność i oryginalne wzornictwo. Te cechy od lat charakteryzują naszą srebrną biżuterię. Moda na to, aby biżuteria była widoczna i okazała, zdaje się dobiegać końca.

 

Coraz wiecej kolekcji znanych projektantów wraca do korzeni, biżuterii dyskretnej, pełnej kobiecego uroku i elegancji. Jubilea.pl na zbliżającą się jesień, przygotowała kolekcję pełną uroku, której bazą są srebro, perły i kryształy. Takie połączenie przy odrobinie szczęścia można znaleźć także wsród babcinej biżuterii. Na uwagę zasługują zwłaszcza modele nawiązujące do biżuterii secesyjnej, mowa tu przede wszystkim o zgrabnym wkomponowaniu pereł i kryształkow Swarovskiego w motywy roślinne, tak charakterystyczne dla secesji.

 

galazka_400_03

chopin_400_01

beczka_400

 

Osobną linią biżuterii są Olbrzymie kamienie w srebrze, od lat charakteryzujące naszą biżuterię, wystarczy wymienić ametyst, akwamaryn, onyks czy cyrkonię aby wyobrazić sobie piękną oprawę jaką mogą tworzyć te kamienie w naszej biżuetrii.

 

szampan_400

mysza_400

oko_400

 

Rozwijając linię pereł i kryształów nie zapomnieliśmy o miłośniczkach srebrnej biżuterii bez kamieni. W ofercie obok nieśmiertelnych ważek pojawiły się ażurowe srebrne kule, serca, liście i anioły.

 

aniol_400

wazki-wl-kol1_400

kule_400

 

I najważniejsze... po raz pierwszy wprowadziliśmy także linię męską. Zaczęliśmy od spinek do koszuli, które już teraz cieszą się niebywałym zainteresowaniem jako propozycje na prezent.

 

spinki-piwko-2_400

spinki-koniak2_400

 

Zapraszamy na www.jubilea.pl !!