wyjątkowa biżuteria na walentynki

Walentynki to niewątpliwie okazja, by podarować bliskiej osobie wyjątkowy miłosny talizman. Wybierz personalizowaną, tworzoną ręcznie z naturalnych kamieni biżuterię me-like, która przyniesie jej właścicielowi szczęście i powodzenie.

Marka me-like wprowadziła na rynek nową, walentynkową linię biżuterii. Tym razem fani  HolyMe - ozdób inspirowanych motywem różańcowym, będą mogli zafundować sobie naszyjnik lub bransoletkę stworzoną z kamieni miłości z zawieszką w kształcie serca.

W linii walentynkowej wykorzystano kamienie takie jak: agaty i rubiny, które od wieków uznawane są za amulety miłości. Gwarantują one noszącym je osobom szczęście, bogactwo i powodzenie. W kolekcji me-like odnajdziemy też naszyjniki i bransoletki wykonane z kwarcu różowego, który według litoterapii, czyli wiary w magiczną moc kamieni, służy pomocą w trudnych sprawach sercowych.

Do walentynkowego HolyMe, zamiast charakterystycznej dla biżuterii tej marki zawieszki w kształcie krzyża, można dobrać kryształowe serce Swarovskiego z limitowanej serii Truly In Love, zaś do bransoletki srebrne lub pozłacane przywieszki w kształcie serduszka. Całość opatrzona wyrażającym uczucia indywidualnym grawerem stanie się idealnym prezentem, dzięki któremu najważniejsze emocje można mieć na stałe przy sobie.

Naszyjniki i bransoletki marki me-like można kupić w cenach od 249 zł na Profilu marki, który znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/melike.fashion w portalu Facebook. Z okazji Święta Zakochanych me-like oferuje wyjątkową promocję. Tylko do 14 lutego wszystkie egzemplarze HolyMe z sercem kupisz z 10% rabatem!

Biżuteria Holyme na Walentynki

biżuteria me-like

nowa kolekcja biżuterii Holyme