Prestiżowe marki, z okazji jubileuszu przygotowują zazwyczaj wyjątkowe propozycje dla swoich Klientów: specjalnie zaprojektowane na tę okazję kolekcje. YES, który właśnie obchodzi swoje 30-te urodziny postanowił stworzyć pierścionek idealny do uczczenia… rocznicy ślubu. To się nazywa: esprit!

Pierścionek Jubilé – zaprojektowany przez Mateusza Madelskiego – zachwyca pięknem błękitnego topazu i 30 diamentów. Jego forma, nawiązująca do francuskiej elegancji sprawia, że Jubilé  to wzór ponadczasowy, którego blask zachowa pamięć wyjątkowych chwil. Dlatego to idealny pierścionek na rocznicę ślubu – lub zaręczyny. Warto dodać, że dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, perfekcyjnie pasuje do obrączki noszonej na tym samym palcu. A wraz z zawieszką i kolczykami, tworzy niepowtarzalną kolekcję. Oprócz wzorów Jubilé z topazem błękitnym, oferowanych w salonach YES i na YES.pl, na zamówienie dostępne są również wersje z topazem London blue, białym kwarcem lub cytrynem. Wszystkie Kamienie posiadają Certyfikat autentyczności YES.

Jedno jest pewne: z okazji swojego jubileuszu, YES stworzył wyjątkowy klejnot z myślą o rocznicach swoich Klientów. Jubilé… Na zaręczyny, na rocznicę. Na zawsze!

biżuteria yes

biżuteria yes

 

 

biżuteria yes

biżuteria yes

biżuteria yes

biżuteria yes