Pakujesz walizki przed wyjazdem na białe szaleństwo? Pamiętaj, by na Twojej liście nie zabrakło stylowych okularów przeciwsłonecznych! Nie tylko ochronią oczy przed połaciami słonecznych promieni, ale także pozwolą Ci zachować tytuł największej fashionistki na stoku!

Designerska marka TRIWA, znana przede wszystkim z niezwykle oryginalnych zegarków, proponuje również odjazdową kolekcję okularów przeciwsłonecznych! Okulary idealnie odzwierciedlają to, co dla marki najważniejsze - oryginalną konstrukcję i artystyczne zacięcie. Ta kolekcja to absolutny powiew świeżości wśród okularowych trendów.

Nowoczesny design z charakterystycznymi dla marki kolorowymi akcentami, nadającymi charakteru całości, a do tego wysokiej jakości soczewki, które doskonale chronią Twoje oczy, dostarczane przez markę Carl Zeiss Optics. Linia Homies to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oprócz jakości wykonania poszukują nowoczesnych form. Są idealnym uzupełnieniem zarówno do futurystycznych jak i klasycznych stylizacji. Te wykonywane ręcznie okulary dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: Turtle, Midnight i Peacock. Nie ważne czy szusujesz na stoku czy popijasz grzańca w schronisku, chronisz swoje oczy w najlepszym możliwym stylu!

okulary triwa

okulary triwa

okulary triwa