Dodatkową atrakcją jest zorganizowanie przez serwis wyjątkowego konkursu dla kobiet, które niedługo doczekają się potomka.

Kobiety pragną być piękne przez cały czas, niezależnie od okoliczności. Sklep Intymna.pl wychodzi naprzeciw ich potrzebom, wprowadzając do swojej oferty bieliznę idealną dla mam karmiących. Dzięki temu, każda młoda mama, będzie mogła czuć się komfortowo i pewnie w pierwszych miesiącach macierzyństwa.  A specjalnie przygotowana bielizna sprawi by bez potrzeby rozpinania całego biustonosza mogły nakarmić swoje pociechy.

W konkursie zorganizowanym przez sklep Intymna.pl można wziąć udział do  8 marca 2009r. Wystarczy napisać swój pomysł na to, jak powiedzieć ukochanemu, że zostanie tatą. Liczy się inwencja, oryginalność i pomysłowość. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wysłanie maila ze swoim pomysłem na adres: mama@intymna.pl

10 najlepszych propozycji zostanie nagrodzonych biustonoszami marki Benefit, producenta bielizny z wieloletnim doświadczeniem. Ta markowa bielizna, łącząca styl i wygodę, pozwala kobiecie cieszyć się swoim naturalnym pięknem w każdej chwili. Produkty z tej linii zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających kobietach.