BISKUP przesuwa granice w nowatorskim podejściu do projektowania mody. Podczas procesu twórczego idee ewoluują w losowe kształty. Pod wpływem wielu matematycznych przekształceń otrzymujemy bryły, które stają się bazą do stworzenia w pełni funkcjonalnych torebek.

Torebki sygnowane logiem BISKUP powstają w krótkich limitowanych seriach http://www.saltandpepper.pl/sklep/torebki-i-buty,ec/304,man/biskup

Projektantką jest Katarzyna Biskup – absolwentka Międzywydziałowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Finalistka konkursu na opracowanie koncepcji strojów dla pracowników Pawilonu Polskiego na Wystawę Światową Expo 2010 w Szanghaju, Półfinalistka konkursu OFF Fashion (2009 i 2010), Finalistka Gryf Fashion w Szczecinie (2010). Jej stroje nosili między innymi Ania Wyszkoni z zespołu Łzy, czy aktorka Ada Fijał.
Jej niezwykłe nakrycia głowy zdobiły okładki i edytoriale takich magazynów jak L'officiel czy ELLE.

Katarzyna Biskup twierdzi, że projektowanie akcesoriów daje większą swobodę niż projektowanie ubrań. Projektant nie jest tak bardzo ograniczany przez kształt ludzkiego ciała i może sobie pozwolić na tworzenie ciekawszych form. Dodatki wydobywają też z każdej kobiety jej prawdziwy charakter i podkreślają osobowość. Można założyć klasyczna małą czarną i podkreślić swój wyjątkowy charakter poprzez ciekawe buty czy torebki jakie się dobierze.

Potrzeba tworzenia niezwykłych toreb zrodziła się z obserwacji rynku, który karmi nas ciągle tymi samymi, powtarzalnymi, nudnymi torbami. Proces tworzenia Katarzyny Biskup odbiega znacznie od tradycyjnego procesu projektowania. Dzięki temu udaje jej się osiągnąć nowoczesne, ciekawe i niepowtarzalne formy. Gdy zaczyna projektować tworzy setki losowych kształtów, z których wybiera i dopracowuje tylko te, które mogą zbudować funkcjonalną torbę. Często też inspiruje się przyrodą, która przez wieki ewolucji doszła do perfekcji formy.

Biskup Handbags to nowa marka, która ma na celu przedstawić klientkom ciekawą alternatywę wobec toreb dostępnych na rynku. Marka skierowana jest do kobiet ceniących sobie nowoczesny design, lubiących wyróżniać się w stylowy sposób. Torebki powstają w krótkich, limitowanych seriach. Istnieje też możliwość uszycia torby na indywidualne zamówienie klientki.


Zachęcam do odwiedzenia mojej strony: www.biskup.com.pl

oraz do śledzenia nowości na moim fan paegu:

http://www.facebook.com/pages/Biskup-Handbags/159637304116604

Torebki można kupić w butiku „salt and pepper”
http://www.saltandpepper.pl/sklep/torebki-i-buty,ec/304,man/biskup

biskup moda 2012

biskup moda 2012

biskup moda 2012

biskup moda 2012

biskup moda 2012

biskup moda 2012