Cieszymy się z nadejścia wiosny. Przyszedł czas na porządki. Chowamy do szaf grube swetry, na pierwszy plan wysuwają się zwiewne ubrania. Pamiętajmy jednak, że w modzie mniej znaczy więcej, o ile zadbamy o stylowe dodatki.

Prześwitujące bluzki - diewczyny bez biustonosza Prześwitujący top - diewczyny bez biustonosza

W tym sezonie hitem jest brak biustonosza. To moda dla wyzwolonych kobiet, które lubią prezentować swoje wdzięki nie tylko swoim partnerom. Zarówno kobiety z małym jak i obfitszym biustem mogą schować biustonosze do szafki. Ubieramy prześwitująca bluzkę i jesteśmy hot.

Prześwitujący top - diewczyny bez biustonosza Prześwitujący top - diewczyny bez biustonosza

Polskie i zagraniczne gwiazdy np. , Demi Moore czy Edyta Herbuś eksponują swoje piersi. To coraz modniejsze w kręgach gwiazd, którymi inspiruje się ulica.

Rihanna bez biustonosza

Jesteśmy pewni, że z nowej mody bardzo zadowoleni będą Panowie, którzy ważny atrybut seksualny, którym jest biust mają od teraz dostępny na wyciągnięcie ręki. Ciekawe czy spowoduje to wysyp spacerowiczów na polskich ulicach i zmniejszy ilość zawałów serca?

Czy w tym sezonie odłożysz biustonosz głęboko do szafy i będziesz paradować topless zakrywając biust prześwitującą bluzką ?