Nowoczesna z elementami klasyki, luksusowa z dodatkiem kiczu – taka jest właśnie biżuteria Solange Azagury – Partridge. Artystka czerpie  inspiracje z sztuki pop-art i tworzy niesamowitą, czasem surrealistyczną biżuterię. Solange swój pierwszy pierścionek zrobiła dla siebie w 1987 roku. Błyskotką był jej pierścionek zaręczynowy, który od samego początku budził zachwyt. Trzy lata później postanowiła zająć się tym biznesem na poważnie i tak z lingwistki stała się rozchwytywaną na całym świecie jubilerką.
Jej ozdoby są oryginalne, nietuzinkowe i bardzo drogie. Dlatego też właśnie gwiazdy są głównymi klientkami. Każdy kto oglądał drugą część filmu Seks w Wielkim Mieście na pewno pamięta geometryczny mozaikowy naszyjnik. Biżuteria jest projektu Solange i kosztowała producentów filmu 600 tyś złoty. Sienna Miller na galę w Metrapolitan Museum w Nowym Jorku założyła do granatowej sukni Emilo Pucci kolczyki Solange za 170 tyś zł.
Tańszą wersję kolczyków, bowiem za 120 tyś zł. założyła Jennifer Aniston podczas premiery „Marley i ja”. Połowę tej sumy, „tylko” 50 tyś zł. Zapłaciła Kate Winslet za swoje kolczyki z 18-karatowego żółtego złota i pereł. Obok biżuterii, Solange Azagury - Partridge tworzy także zegarki, oraz jest autorką dwóch oryginalnych zapachów.
Jak Wam się podoba biżuteria Solange Azagury – Partridge?