Wiadomo nie od dziś, że kobiety kochają biżuterię. Dzięki niej czujemy się zjawiskowo, daje nam ona możliwość zabawy kolorami, wzorami i kształtami. Teraz gdy przyszło długo oczekiwane lato, ulice są skąpane w kolorach. Jest to idealny moment, by wykorzystać biżuterię jako element ubioru. Ta sama bluzka czy sukienka, codziennie z innym dodatkiem, będzie wyglądała jak całkiem nowa kreacja. Zielony Kot proponuje kolorowe naszyjniki z ceramiki, idealne na upały - przyjemnie chłodzą swoim dotykiem. Lekkie kolczyki z muszli i masy perłowej oraz kolczyki z piórek, będą falowały na wietrze, przyciągając wzrok swoimi kolorami i wzorami. Bardzo modne w tym sezonie róże w postaci naszyjników, bransolet czy pierścionków, świetnie komponują się zarówno ze strojem codziennym, jak i wieczornym blichtrem. Lubimy błyszczeć – niech biżuteria nam w tym pomoże! Sztrasowe kolie, kolczyki i bransoletki, zamienią każdą „małą czarną” w kreację wieczoru.

Jeśli zaś szukamy dodatków bardziej subtelnych, proponujemy broszki. Małe, delikatne, lub też bardzo wyraziste wzory jako uwieńczenie stroju.

Oryginalna biżuteria przełamuje rutynę, nie bójmy się więc eksperymentować! Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie doświadczona obsługa pomoże w wyborze biżuterii nawet najbardziej wymagającego klienta