Blake Lively, znana przede wszystkim z jednej z głównych ról w młodzieżowym serialu "Gossip Girl" została "złapana" na planie tegoż właśnie serialu w Nowym Jorku. Premiera nowego sezonu "Plotkary" zaplanowana jest na wrzesień.

Blake, czyli serialowa Serena van der Woodsen wyglądała ślicznie i szykownie w prostej białej bluzce bez rękawów zestawionej z krwisto-czerwoną, zwiewną spódnicą.

Tymczasem, ostatnie plotki głoszą, że panie Lively zakończyła swój romans z innym hollywoodzkim gwiazdorem - Leonardo DiCaprio. To właśnie on ponoć zerwał z aktorką. To, że mama Leo nie akceptowała Blake, było powszechnie znanym faktem.

Osoba zaznajomiona z całą sytuacją powiedziała prasie: " Blake to totalny bałagan. Próbowała zaimponować mamie Leo podczas spotkania, ale Irmelin [mama Leo] nie mogła jej znieść. Powiedziała mu, że Blake jest zbyt zarozumiała dla niego. Blake była bardzo zdenerwowana i dużo mówiła. Jednak według mamy, jedynym tematem, o którym mówiła była <> i opowieści o byciu modelką Chanel".

Leo bardzo liczy się ze zdaniem swojej matki i fakt, że nowa dziewczyna nie została przez nią zaakceptowana sprawił, że musieli się rozstać.