Cenisz sobie wygodę? Lubisz uliczny, luzacki styl? Jesteś młody, ambitny i nie boisz się wyzwań?
Czyżby wszystkie odpowiedzi brzmiały ,,tak’’? Obejrzyj zatem najnowszą propozycję sklepu Blancz.pl. i znajdź ciuchy, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu ,,szarych ludków’’. Świat należy do Ciebie, ale najpierw załóż coś modnego...

Prezentujemy skatowe ubrania i fajne dodatki skierowane do osób stawiających na niepowtarzalne wzory, precyzje wykonania i klimat street wear.

Blancz.pl cechuje to, że podąża w kierunku najnowszych trendów i prezentuje  luzackie ubrania. W sklepie znaleźć można koszulki, koszule, longsleevy, bluzy, kurtki, spodnie, buty, czapki. Wszystko w pełnej rozmiarówce i przystępnych cenach. Ale to nie koniec. Blancz to także promocje i gratisy, które czynią zakupy jeszcze bardziej przyjemnymi. Wszystko po to, aby w pełni zadowolić każdego klienta.

W sklepie Blancz dostępne są ubrania  najlepszych producentów, takich jak: Afrotica, Alpinestars, Cross Colours, Jinx, Karl Kani, Mass Denim, Orisue, Ozoshi, Pelle Pelle, Phat Farm, Sir Benni Miles, Smith's, Southpole, Tribal, Urban Classics

A może nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla bliskiej osoby?

Miłośników zakupów w realu zapraszamy do odwiedzenia sklepu mieszczącego się przy ul. Św. Rocha 14a, lok. 10 w Białymstoku, gdzie można osobiście kupić lub odebrać zakupione  za pośrednictwem strony internetowej produkty.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://blancz.pl/