Pewna para identycznych (do tego urodziwych) rosyjskich bliźniaczek, zakochało się ze wzajemnością w pewnej parze identycznych bliźniąt(nie wiem czy są urodziwi, nie znam się na facetach). Na filmie z ich ślubu  widać, że o ile bracia bliźniacy z trudem , ale jednak są do odróżnienia, to w siostrach nie zauważyłem ani krzty różnicy. Z resztą mama braci sama przyznaje, że ma spore trudności w odróżnieniu swoich synowych. Sam ślub takich par to jeszcze nic nadzwyczajnego, ale do nadzwyczajnych sytuacji może dochodzić, jeśli pary te zdecydują się na np. wspólnie zamieszkać. Wtedy może być naprawdę ciekawie. W takim przypadku dla trwałości obu związków, proponowałbym wprowadzić elementy odróżniania, np. dla kobiet inny kolor włosów, dla mężczyzn….hmmm, może jakiś tatuaż na czole jednego z nich?  Ciekawe też, czy bracia są „wszędzie” identyczni,  bo jeśli tak, to w ciemnym salonie leżąc na kanapie zmożona snem jedna z małżonek bliźniaczek, może nie mieć pewności, czy właśnie kocha się z mężem, czy z jego bratem który równie zaspany pomylił ją ze swoją małżonką.

Oczywiście teraz żartobliwie snuje wątki, ale jak wiemy, życie nie tak tragikomiczne sytuacje potrafi kreować w rzeczywistości. 

Mam nadzieje jednak, że obydwie pary zamieszkają osobno, i że będą żyć długo i szczęśliwie. Oraz, że doczekają się pięknego potomstwa, bliźniaczego, musowo