Saska Kępa, to właśnie tutaj możesz wkroczyć w świat Boathouse. Ta zdobywczyni wielu laur i nagród restauracja oprócz wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej oferuje winny bar, gdzie każdy smakosz win może degustować do woli.

Gdy pierwszy raz ją ujrzysz Twoją uwagę przykuje szklana ściana, która pozwala Ci podczas konsumpcji rozkoszować się widokiem za oknem.
Klientom Boathouse oferuje 4 różnie udekorowane sale, duże ,przestrzenne oraz JJ Wine Lounge.
Panuje wszędzie klimat marynistyczny, wnętrze to prostota, która uwidacznia surowe lecz przytulne miejsce.
Natomiast wystrój winnego baru – JJ Wine Lounge- różni się od pozostałych wnętrz designem. Na ścianach dominują jasne barwy, jasne kanapy połączone
z meblami w ciemnym kolorze. To  odmienne wnętrze sprzyja degustacji winnych trunków
i jest idealne dla miłośników wina. Mogą tu skosztować aż 50  różnych gatunków :od Chateau Margaux Pavillon Rouge czy Louis Canas.

Restauracja ta posiada specjalny system przechowywania  otwartych już butelek win nawet do 3 tygodni, jest to Enomatic.
Gdy kontemplujesz trunki Boathouse oferuje Ci rady wykwalifikowanych sommelierów, dzięki którym możesz wybrać wino, które najbardziej odpowiada Twoim gustom i smakom.


Ten magiczny pokład z winnym barem to odpowiednie miejsce na spędzenie wolnego wieczoru w miłym towarzystwie przy lampce wyśmienitego wina, to restauracja gdzie lunch biznesowy nie będzie kojarzył Ci się jedynie z pracą. Boathouse to przystań idealna na organizację spotkań integracyjnych czy też co warto wiedzieć nieodłącznym elementem jej jest ogród,  w którym można organizować eventy czy imprezy okolicznościowe na ponad 1000 osób.  Ostatnio rodzinny brunch jest bardzo popularny w Boathouse, niedzielne rodzinne spotkania są zarówno dla rodziców jak ich pociech miłym sposobem spędzenia dnia.


Takie rarytasy tylko w BOATHOUSE!!!