SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na koniec kwietnia odwiedzi piękny Kraków!

To niezwykła szansa, by zapoznać się z aktualnymi trendami i uzupełnić swoją szafę o niepowtarzalne projekty naszych polskich projektantów. To możliwość obejrzenia i kupna rzeczy, które na co dzień dostępne są tylko w Internecie.

W tych dniach dwie Zwyciężczynie „Boju małopolskich blogerek” stworzą i zaprezentują SHOP LOCAL-ową stylizację wiosna 2014. Szczegóły konkursu na : https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

Przyjdź i osobiście poznaj twórców unikatowych kolekcji! Poczuj fantastyczną atmosferę, upoluj coś dla siebie i baw się razem z nami … nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym, modowym wydarzeniu!

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

SHOP LOCAL! odbędzie się od soboty do niedzieli – 26-27.04  w przestrzeni GALERII KAZIMIERZ.

Ponad 50 wystawców i atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych dwóch dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

WIĘCEJ INFORMACJI:https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT:  info.shop.local@gmail.com