Każda kobieta pragnie olśniewać blaskiem i zdrowym wyglądem swoich włosów każdego dnia. Dzięki nowej szczotce Braun Satin Hair Brush z zaawansowanym systemem jonizacji IONTEC, codzienna pielęgnacja fryzury stanie się prawdziwą przyjemnością! Włosy będą olśniewać naturalnym blaskiem już po pierwszym szczotkowaniu. Braun Satin Hair Brush to pierwsza na świecie szczotka do włosów z wyjątkowym systemem jonizacji.

Piękne, zdrowo wyglądające włosy są wizytówką każdej kobiety. Nic tak nie dodaje urody i pewności siebie jak zadbane, świetnie ułożone włosy. Po wielogodzinnych zabiegach pielęgnacyjnych u fryzjera, udaje się osiągnąć zamierzony efekt. Niestety, zazwyczaj już następnego dnia po misternie wymodelowanej fryzurze nie ma śladu, a zachwycające lekkością i powabem włosy są już jedynie iluzorycznym wspomnieniem. Codzienne stosowanie innowacyjnej szczotki Braun Satin Hair Brush zapewnia włosom olśniewający blask nie tylko parę chwil po wizycie w salonie fryzjerskim, ale i na co dzień. Szczotka Braun Satin Hair Brush natychmiast przynosi niezwykłe korzyści – wspaniały wygląd zdrowych włosów. IONTEC działa bardzo podobnie jak odżywka*. Doskonale poskramia uparte loki
i nastroszone kosmyki. Od razu czujesz gładkość, jakiej nie zapewniają żadne szczotki bez technologii IONTEC. Już po pierwszym użyciu szczotki Braun Satin Hair Brush z systemem IONTEC
z łatwością można dostrzec różnicę - włosy niemal natychmiast zyskują niepowtarzalny wygląd, stają się bardziej lśniące, miękkie w dotyku i precyzyjnie ułożone.

Włosy codziennie narażone są na liczne uszkodzenia mechaniczne – wiatr, słońce, deszcz oraz inne czynniki klimatyczne, które powodują, że mogą tracić one swoją witalność, stać się matowe, łamliwe
i trudne do ułożenia. Dzieje się tak z powodu uszkodzenia struktury włosa. Z takimi problemami doskonale radzi sobie szczotka Braun Satin Hair Brush z wbudowanym unikalnym systemem IONTEC. Dzięki oryginalnej funkcjonalności opartej na najnowszych osiągnięciach technologicznych, związanej z przepływem jonów, nadaje ona  włosom jedwabistą gładkość dzień po dniu.
Po naciśnięciu specjalnego „guziczka”, rozpoczyna się proces przepływu jonów do wnętrza włókna włosa. Cząsteczki te neutralizują ładunki elektryczne przez co zapobiegają nadmiernemu „puszeniu się” fryzury, wygładzają ją i sprzyjają lepszemu ułożeniu. Kiedy włosy zostają oplecione przez regenerujący strumień jonów, zaczyna się ona świecić na zielono. Jednocześnie ten sam przepływający prąd niweluje uczucie nieprzyjemnego „tarcia” podczas rozczesywania. 

Regularne stosowanie szczotki Braun Satin Hair Brush zapewnia włosom odpowiednie nawilżenie, przywraca im elastyczność, sprawia, że włosy odzyskują swój naturalny blask i gładkość. Nieszablonowy design szczotki, powoduje natomiast, że dzięki nowoczesnemu wyglądowi ma ona szansę stać się ulubionym gadżetem nie tylko fanek wyrafinowanych fryzur, ale każdej kobiety dbającej o codzienną kondycję swoich włosów.