Okulary BRENDA SPORT produkowane są w najlepszych światowych fabrykach, pod stałą kontrolą wybitnych specjalistów. Pozwala to na zachowanie najwyższego światowego poziomu. Wszystkie modele posiadają filtr blokujący promieniowanie UVA i UVB. Jakość filtrów jest potwierdzona badaniami w Wydziale Elektroniki Kwantowej Instytutu Fizyki. Oferuje soczewki z polaryzacją, z powłoką REVO, z właściwościami stabilizacji światła LST i z powłoką ANTI-FOG, wykonane z materiału wykorzystywanego do produkcji szyb w promach kosmicznych.
Jednym z ważniejszych elementów działalności firmy jest sponsoring oraz patronat nad ważnymi wydarzeniami sportowymi - z okazji Igrzysk Olimpijskich wspomagała najlepszych na świecie sportowców, reprezentujących nasz kraj. Firma opiekuje się też niepełnosprawnymi zawodnikami paraolimpiad.
Oprócz okularów przeciwsłonecznych Brenda Sport oferuje też okulary do sportów zimowych typu gogle, półgogle, a także akcesoria do pływania, okulary, kaski narciarskie, snowboardowe oraz rowerowe.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl
Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity


Więcej informacji:

Małgorzata Maier
Specjalista ds. Public Relations
Tel. (22) 311 70 13
Kom. 691 470 645
malgorzata.maier@bluecity.pl