Na hotelowej mapie Polski powstał nowy, holistyczny kompleks. To Bristol**** Art & SPA Sanatorium w Busku-Zdroju.

Znajdziemy w nim profesjonalne sanatorium, jakiego w Polsce do tej pory jeszcze nie było. Obiekt oferuje skuteczne leczenie na bazie zdrowotnych wód, harmonijnie połączone z innowacyjnym i ekskluzywnym sprzętem medycznym.

Tradycyjne leczenie na bazie buskich wód w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym leży u podstaw holistycznego podejścia do procesu powrotu do zdrowia – od profilaktyki, przez trafną diagnozę, po skuteczną rehabilitację i relaksację.

Modernizacja i przebudowa budynku obejmowała gruntowny remont zabytkowego, ponad 100-letniego sanatorium Bristol i dobudowę nowego skrzydła hotelowo-sanatoryjnego z basenem.

Luksusowy, 4-gwiazdkowy kompleks to 71 pokoi i 42 gabinety zabiegowe.

Na gości czekają strefa saun, basen, winiarnia, salon kominkowy z biblioteką, boutique czy kawiarnia. Warto dodać, że obiekt dysponuje własnym parkingiem.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to jedyny obiekt sanatoryjno-hotelowy w Polsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste, dzięki zainstalowanym urządzeniom, które elektrostatycznie oczyszczają, nawilżają i jonizują przestrzeń hotelową.

To jeden z nielicznych obiektów w Polsce, gdzie basen oczyszczany jest nanosrebrem o najwyższych właściwościach bakteriobójczych i silnym zapobieganiu infekcjom.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium dysponuje unikalną w skali Polski bieżnią antygrawitacyjną, z  technologią NASA. Bieżnia jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po uszkodzeniach w obrębie wszystkich stawów kończyn dolnych; stawów biodrowych, kolanowych i skokowych.

W Bristol**** Art & SPA Sanatorium gościł Kamil Stoch, który rehabilitował się i wzmacniał się przed  Turniejem Czterech Skoczni.

Mistrz w następujących słowach wspomina pobyt: „Ostatni tydzień spędziłem na intensywnym „obozie” rehabilitacyjno- treningowym w Bristol Art & Spa Sanatorium w Busku Zdroju. Pewne kosmiczne urządzenia, które pomagały mojej kostce po zabiegu, widziałem pierwszy raz w życiu. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i jego efektów. Dziękuję przemiłej obsłudze za fachową opiekę. Tego było mi trzeba! Cieszę się, że ośrodki na takim poziomie działają w Polsce!” podsumowuje Kamil Soch.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to również sztuka i architektura, które uzdrawiają.

W hotelu znajdziemy blisko 200 dzieł sztuki polskich artystów, m.in. Sylwestra Ambroziaka, Marii Anto, Stanisława Baja, Kuby Bąkowskiego, Edwarda Dwurnika, Antoniego Fałata, Zbigniewa Frączkiewicza czy Maurycego Gomulickiego.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to synteza innowacyjnych metod leczenia, niezwykłej przestrzeni wellness i znakomitego designu. Miejsce otrzymuje rekomendację portalu trendu.pl.

Więcej informacji na: bristolbusko.pl