W wakacje rodzi się najwięcej dzieci. Jeżeli wybieramy się na chrzciny mamy kilka ciekawych prezentów dla dziecka. Mimo, że buciki w pierwszych miesiącach życia, nie przydają się do chodzenia, to niektórzy rodzice chcą aby ich dzieci obcowały z najwyższą modą już od najmłodszego.

Baby Dior pastelowe baleriny
Pastelowe balerinki wykonane z jedwabiu z przodu ozdabiane są kryształowym napisem Dior. Buciki wiązane są na wspaniałą, wielką kokardę.
Cena 200 złotych

Chloe pastelowe sandałki
Malutkie sandałki Chloe są po prostu przeurocze. Wykonane z wysokogatunkowej skóry o kolorze bladego różu sandałki z przodu ozdobione są malutką rozetą. Jednak ich prawdziwy urok tkwi w tyle, gdzie szeroka, piękna kokarda podtrzymuje kostki.
Cena 235 złotych

Baby Dior różowe sandałki
Te sandałki, jak reszta wymieniona zostały zaprojektowane dla dziewczynek, które jeszcze nie zaczęły chodzić. Sandałki uszyto z mięciutkiej skóry w kolorze mocnego różu. Złote dodatki, jak zapięcie czy literki „D” dają efekt niesamowitego luksusu i ekstrawagancji.
Cena 280 złotych

Baby Dior buciki
Christian Dior przygotował dla małych modniś jasno szare buciki, które kontrasują z delikatnym wzorkiem. Białe malutkie kokardki i złote literki „D” dodają niezwykłego uroku przodowi bucików.
Cena 300 złotych

Wszystkie buciki kupisz w internetowym sklepie Children Salon.