Linea Vincero d'Oro to naprawdę wyjątkowy egzemplarz Bugatti stworzony przez szwajcarską firmą tungową Mansory. Jest ona znana z niesamowitej modyfikacji najdroższych samochodów świata. Samochód powstał w oparciu o wersję Linea Vincero, jednak skrócona mu maskę, zmieniono błotniki, wsadzono nowy spoiler oraz zaopatrzono samochód w światła LED, służące specjalnie do jazdy dziennej.
Jednak najbardziej w oko wpadają złote dodatki. Zaprojektowane i pokryte złotym kolorem nadwozie, jest wykonane z włókna węglowego połączonego z miedzią. Najbardziej „luksusową barwę” również zauważymy na felgach, osłony chłodnicy, klamkach drzwi oraz na wlewie paliwa. Złoty kolor również błyszczy z wnętrza. Kierownica, panele drzwiowe, skórzane siedzenia, to tylko kilka elementów na których znajdują się złote wstawki.  Całość świetnie współgra z diodowym oświetleniem kokpitu.
Wnętrze ma luksusowy wygląd, lecz nie straciło swej funkcjonalność. Materiały najwyżej jakości, piękna stylizacja świetnie współgrają z elementami konsoli centralnej wykonanymi z włókna węglowego.
Pod maską znajduje się 8-litrowy, 16-cylindrowy silnik, a jego moc maksymalna wynosi 1109 KM. Cena jeszcze nie jest znana, ale na pewno jest przeraźliwie wysoka, tym bardziej, że powstał tylko jeden egzemplarz Bugatti Veyron Linea Vincero d'Oro.