Od 6 lutego na sklepowych półkach znajdziesz najszybsze samochody i blisko 
500 kilometrów dróg na otwartej przestrzeni w wersji na PC. A już teraz możesz pobrać demo gry ze strony www.polska.ea.com/burnout!  

Zapierająca dech w piersiach gra wyścigowa Burnout(tm) Paradise, która do tej pory była dostępna na PLAYSTATION(r)3 i Xbox 360(tm), doczekała się wersji na PC. Już 6 lutego odbędzie się premiera 
Burnout Paradise The Ultimate Box w pełnej, polskiej wersji językowej przeznaczonej dla użytkowników komputerów osobistych i PLAYSTATION 3. Mniej cierpliwi już teraz mogą pobrać demo gry. Wystarczy wejść na stronę www.polska.ea.com/burnout aby poczuć przedsmak prawdziwej adrenaliny. Za tydzień The Ultimate Box zostanie wydany na Xbox 360(tm). 

Burnout Paradise The Ultimate Box będzie zawierać wszystkie elementy, znane z podstawowej wersji gry oraz liczne dodatki. Wśród nich znajdzie się rozszerzenie z motocyklami oraz zupełnie nowy tryb Party, pozwalający na świetną zabawę dla maksymalnie ośmiu graczy bez konieczności łączenia się z Internetem. Szalona jazda po blisko 500 kilometrach dróg w otwartym świecie gry nabierze więc zupełnie nowego wymiaru. Oczywiście nie zabraknie wielu widowiskowych kraks, będących esencją marki Burnout.

Jak dotąd tytuł otrzymał szereg prestiżowych nagród. Gra zdobyła m.in. tytuł najlepszych wyścigów podczas targów E3 w 2007 roku, wyróżnienia popularnych zagranicznych serwisów internetowych (ign.com, GameSpot.com, GameTrailers.com i Kotaku.com) oraz złoty medal brytyjskiej edycji magazynu Official PlayStation Magazine.

Polska prasa growa również uhonorowała Burnouta. Rekomendacja redakcji CD Action dla "jednej z najlepszych samochodówek ostatnich lat" oraz znak jakości magazynu Click i ocena 9/10 to najlepsze dowody z krajowego podwórka na jakość tej gry.  

Więcej informacji na temat gry Burnout Paradise znajduje się na oficjalnej stronie www.polska.ea.com/burnout. Gra w wersji na PC dostępna będzie również w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store: www.eastore.pl