Przedsiębiorco! Witamy po przerwie letniej! Wrzesień to czas, który dla wielu kojarzy się z wprowadzaniem zmian w firmach, to czas przygotowywania nowych miejsc pracy dla przyjezdnych studentów, ale nie tylko!

Już niedługo, bo 19 września 2014 roku, o godzinie 12:00 podczas BusinessLunchu w Kafe Zielony Niedźwiedź dowiesz się, w jaki sposób znaleźć i utrzymać idealnego pracownika!

Nasz klub stawia na atmosferę! BusinessLunch to przede wszystkim:

networking,
prezentacja Ciebie i Twojej firmy,
praktyczne szkolenie,
dobre jedzenie,
świetna zabawa,
spotkanie otwarte, które umożliwia wszystkim poznanie Polish Business Club od wewnątrz!

Proces rekrutacyjny na wolne stanowiska w Twojej firmie jest bardzo czasochłonny, a nie zawsze okazuje się, że czas poświęcony na dopasowanie odpowiedniego pracownika do Twoich wymagań jest efektywnie wykorzystany. Wielu pracodawców zmaga się z problemem znalezienia odpowiedniej osoby na miarę potrzeb firmy i jej utrzymanie.

Jak to jest z dzisiejszym rynkiem pracy? Skąd tylu bezrobotnych, skoro jest tak wiele miejsc pracy? Czyżby nikt nie pasował? Skąd brać idealnych kandydatów? Jak ich rekrutować? Jak zaoszczędzić czas i wybrać tylko najbardziej odpowiednich kandydatów na rozmowę rekrutacyjną? Jak ją przeprowadzić? Pytań z każdą sekundą jest coraz więcej - na te wszystkie odpowie Ci nasz Gość Specjalny.

Polish Business Club na to spotkanie zaprosił eksperta w tej dziedzinie, aby podczas swojej prelekcji podzielił się praktyczną wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu, która zastosowana w Twojej firmie zaoszczędzi Twój czas i pomoże Ci znaleźć idealnego pracownika. Tomasz Rudnik - twórca projektu Akademii Rekrutacji, udowodni Ci, jak wiele jest  sposobów na przeprowadzenie sprawnej i skutecznej w efekcie rekrutacji pracowników do Twojej firmy, a także odpowie na każde nurtujące Cię pytanie w dziedzinie HR.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, a nie możesz przegapić takiej okazji.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny na tle klubów biznesowych w Polsce daje możliwość do networkingu, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej, spróbowania kuchni jednej z najlepszych polskich restauracji w Warszawie, a przede wszystkim poznanie naszego klubu od wewnątrz i w kameralnym gronie poznać jego członków.

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość do zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.
Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę, jak nie Ty sam?

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedsiębiorców z Warszawy i miast powiatowych na BusinessLunch, którzy tak jak my chcą budować nową jakość dla prowadzenia biznesu w Polsce i wspólnie z nami w oparciu o przyjęte wartości sięgać po sukces!

http://plbclub.pl/polish-business-club-warsaw/wydarzenie/30-tez-masz-problem-ze-znalezieniem-i-utrzymaniem-dobrego-pracownika.html