Możesz je mieć w ciągu 24 godzin

Sklep internetowy StyleUp wychodzi naprzeciw potrzebom Kobiet, które chciałyby błyskawicznie kupić oryginalne buty i jeszcze szybciej mieć je w swojej garderobie. Każda zamówiona przesyłka dostarczana jest w ciągu 24 h i do tego całkowicie bezpłatnie. Klientki sklepu mogą też liczyć na przeceny – nawet do 75% oraz atrakcyjne rabaty. Sklep StyleUp cały czas się rozwija i na bieżąco rozszerza swoje zasoby, tak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających wielbicielek wyszukanego obuwia.

StyleUp - Buty na wysokim poziomie

 

Aby podkreślić figurę

W nowej kolekcji StyleUp znajdziesz szpilki na wysokim 12-centymetrowym obcasie, w których Twoje nogi prezentować się będą olśniewająco. Na uwagę zasługują modele z oryginalnymi elementami w formie drobnych ćwieków. Dostępne są one w klasycznym  czarnym kolorze oraz w wersji różowej,  niebieskiej, srebrnej, a nawet złotej -  dla kobiet, które  chcą jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu. Jeśli kochasz modę lat 60. z pewnością przypadną Ci do gustu zamszowe szpilki w prążki, zapinane na paseczki, krzyżujące się fikuśnie z przodu.

StyleUp - Buty na wysokim poziomieStyleUp - Buty na wysokim poziomie

 

 

Buty we wszystkich kolorach tęczy

Czy można połączyć wszystkie kolory tęczy:  różowy, niebieski i pomarańczowy w jednym modelu obuwia? Oczywiście! Zaletą dobrych projektantów jest to, że potrafią pozornie nie pasujące do siebie kolory i wzory skomponować w jedną zaskakującą całość. Taki właśnie imponujący efekt osiągnięto w modelach z nowej kolekcji StyleUp.  Znajdziesz tutaj kolorowe buty na wysokim obcasie z odkrytymi palcami w wersji niezabudowanej z przodu oraz ozdobionej we froncie oryginalnymi paskami.

 

StyleUp - Buty na wysokim poziomie

 

StyleUp - Buty na wysokim poziomie

StyleUp - Buty na wysokim poziomie

Wyobraźcie sobie jak perfekcyjnie prezentować się będą wielokolorowe czółenka StyleUp z ubraniami np. w kolorze czarnym?


StyleUp - Buty na wysokim poziomieStyleUp - Buty na wysokim poziomieStyleUp - Buty na wysokim poziomie

Zobacz więcej prpozycji w sklepie StyleUp