Nike Blazer x Jackie Robinson Pack
Na rynku właśnie pojawiły się buty Nike, które zostały stworzone ku pamięci Jackiego Robinsona, baseballisty z drużyny Brooklyn Dodgers.
Buty Nike Blazer x Jackie Robinson Pack dostaniemy w trzech kolorach czerwony, niebieski oraz czarny. Buty wyróżnia niewątpliwy design - swoosh wygląda jakby był malowany pędzlem, reszta buta pokryta jest wzorem w litery B.

Nike Air Max 1 QS Brazil
Z ciekawych propozycji Nike również proponuje AM1. Zostały one zaprojektowane przez artystów brazylijskich, którzy w bardzo dobry sposób połączyli kolory, tak że wyglądają żywo, ale nie kiczowato. . Buty te to najnowszy model z cyklu quickstrike

Nike Woven Pack
Woven Pack w skład którego wchodzą ACG Wildwood oraz Terminator to kolejna propozycja Nike. Obie pary wykonane z beżowej i brązowej skóry.
Buty są bardzo przydatne. Nie tylko możemy w nich chodzić do klubu,  czy do parku, ale również na kolację z dziewczyną do restauracji. Nike wyglądają jakby było plecione, co nadaje mu efekt elegancji.

Buty Nike są jednym z najbardziej kultowych modeli. Chodzą w nich wszyscy, dzieci, politycy, gwiazdy oraz dziadkowie. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Który model Wam się najbardziej spodobał?!