Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek muzycznych na świecie, tym razem zagości w jednym z najnowszych klubów na stołecznej mapie imprezowej. Klub Capitol już 13 marca zaprasza na Międzynarodową Noc Klubową z cyklu Hed Kandi.
Głównym wykonawcą wieczoru będzie brytyjski Dj Colin Airey, wspierany przez zmysłową saksofonistkę Lovely Laura. Pochodzący z Liverpoolu Airey od 13 lat zajmuje się muzyką klubową, a sławę zdobył jako jeden z prekursorów nowego brzmienia funky i vocal house’owego, które przyciągnęło promotorów z wiodących klubów na terenie całych wysp brytyjskich. W 2006 roku Airey rozpoczął współpracę z  Ministry of Sound, gdzie następnie pod koniec roku został wcielony do elitarnego grona DJ’ów rezydentów Hed Kandi . Obecnie reprezentuje Hed Kandi na trasach w różnych zakątkach świata.
Fenomen Hed Kandi tkwi nie tylko w muzyce na światowym poziomie, ale przede wszystkim w unikatowym i rozpoznawalnym przez rzesze ludzi stylu i tożsamości marki, podkreślanej wyróżniającą się oprawą graficzną. Bogata scenografia i dekoracja każdej z imprez, a także pełne seksapilu i dynamiczne ilustracje, których prekursorem był brytyjski rysownik Jason Brooks, to jeden z kluczowych elementów wizerunku. Brooks zaprojektował dla Hed Kandi ponad 50 okładek CD oraz materiałów promocyjnych, dzięki którym oblicze marki zyskało tak wielką popularność. Śmiało można powiedzieć, że dziewczyny z okładek Hed Kandi to kwintesencja ekskluzywnego stylu, z którym utożsamiają się fani na całym świecie.
Klub Capitol, który choć stosunkowo od niedawna bawi warszawską publiczność, ma już na swoim koncie sukcesy przy organizacji stylowych eventów tematycznych, przyciągających najbardziej wymagających klubowiczów. Wielkim sukcesem była impreza Halloween, która dzięki niepowtarzalnej atmosferze bajkowych wnętrz klubu zapadła w pamięć wielu gości. Organizatorzy Hed Kandi w Warszawie spodziewają się bardzo dużej frekwencji, ponieważ fenomen Hed Kandi budzi wśród  Warszawiaków olbrzymie zainteresowanie.
Już 13 marca Capitol zaprasza na niezapomniane doznania muzyczno-rozrywkowe w seksownym klimacie Hed Kandi. Początek imprezy o godzinie 22.00.