Muminki to dla jednych z nas koszmar dzieciństwa, dla innych niezwykle pozytywne wspomnienie. Określanie kogoś mianem Mumina nie stanowi pozytywnej opinii, same postaci choć dość ograniczone, wydają się ciepłe i sympatyczne. Idealny brat łata, któremu możemy się wypłakać, ale od którego nie otrzymamy zbyt dużego wsparcia intelektualnego.

Ciepły charakter Muminków postanowili wykorzystać właściciele jednej z japońskich kawiarni. Cafe Muminki nie dość, że serwuje latte dekorowane wizerunkiem Muminków, pozwala na delektowanie się najlepszą kawą i ciastami w towarzystwie tych niezwykłych postaci.

Pluszowe Muminki towarzyszą nam podczas pobytu w kafejce. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy czują się samotni, ale nie mają ochoty na interakcje z innymi ludźmi.

Bardzo japońskie, bardzo dopracowane i zakręcone miejsce. W Polsce zdecydowanie brakuje tematycznych lokali w tym stylu. To idealny koncept biznesowy, który z pewnością okazałby się sukcesem. Obowiązkowy punkt podczas wizyty w Tokio.