Ofertę Caramella tworzą dwie linie stylizowanych mebli oraz pięć kolekcji dodatków - Różowa, Kwiatowa, Morska, Niebieska oraz Pastelowa. Wśród dodatków w każdej kolekcji znaleźć można: oświetlenie, ekskluzywne artykuły pościelowe, narzuty i poduszki ozdobne, kosze i skrzynie wiklinowe, przytulanki, obrazki oraz różnego rodzaju dekoracje.

Meble Caramella zostały zaprojektowane tak, aby pokoik dziecka mógł „rosnąć” razem z nim.
W ofercie znajdują się linie klasyczna i romantyczna. Mebelki klasyczne charakteryzują uniwersalne, stylowe kształty i zdobione pilastry - idealne zarówno do chłopięcych, jak i dziewczęcych wnętrz. Linia romantyczna to delikatniejsze, zaokrąglone kształty, stylizowane nóżki i dekor w postaci falki, stworzone z myślą o pokojach dziewczynek.

Wyjątkową propozycją Studia Caramella jest usługa haftowania na życzenie, umożliwiająca personalizację produktów. Inicjały lub imię dziecka zdobić może wyprawkę niemowlęcą – pościel czy też woreczki na smoczek, pieluszki i inne drobiazgi. Osobisty akcent znaleźć się może również na dekoracjach takich jak obrazki, czy też na ubranku ukochanej przytulanki.

Kolekcje Caramella przygotowane zostały z myślą o rodzicach urządzających pokoik dla swoich pociech oraz wszystkich osobach, które poszukują oryginalnego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania. Studio Caramella to skarbnica pięknych i eleganckich prezentów dla własnych oraz zaprzyjaźnionych maluchów - wyjątkowy podarunek od serca o oryginalnym wzorze, najwyższej jakości i w pięknym opakowaniu. Idealny z okazji shower party, urodzin, chrzcin czy komunii - zawsze w dobrym tonie.Wszystkie produkty Caramella kupić można w sklepie online www.studiocaramella.pl Akcesoria dostępne są „od ręki”, zamówienia z personalizowanym haftem realizowane są w ciągu kilku dni, a meblowe ustalane są indywidualnie.