Radosław Majdan bo o nim tu mowa. Na salony wprowadziła go Doda, jeszcze wtedy kiedy tworzyli szczęśliwy związek małżeński. Dzisiaj już nie są parą a on nadal bryluje. Tak naprawdę to już coraz mniej osób pamięta, że Majdan to piłkarz, jeszcze mniej, że gra na pozycji bramkarza za to wszyscy doskonale kojarzą go jako eks- męża Dody a obecnie tancerza w „Taniec z gwiazdami”. 

A sen z powiek kolorowej prasie spędza pytanie czy Radek jest sam. On sam twierdzi, że nie jest w tej chwili z nikim związany, a czas poświęca tylko treningom albo na stadionie z kolegami z drużyny albo w sali razem ze swoją partnerką i nauczycielką, Izą Janachowską. Wychodzi na to, że polski Beckham żyje w celibacie. Inne źródła donoszą, że Majdan związany jest z Izą Janachowską. Podobno nie przez przypadek ta blond piękność została zatrudniona w programie. Kiedy taneczna partnerka Radka Majdana doznała poważnej kontuzji (miała przesunięte dwa kręgi i naderwane ścięgna w kręgosłupie), lekarz zabronił jej tańczyć. Ekipa programu miała przygotowane dla niej zastępstwo ale Izie Janachowskiej udało się zatańczyć. Podobno kiedy Majdan usłyszał o planowanej wymianie partnerki, oświadczył, że on także zrezygnuje z programu. Jest do niej bardzo przywiązany !!
„Radosław troszczy się o mnie” - przyznała tancerka. „Na razie nie mam auta, dlatego ostatnio Radosław podwozi mnie wszędzie swoim.”

Niektórzy idą dalej w swoich domniemaniach o ich romansie i twierdzą, że Radosław i Iza odwiedzają już razem seks shopy. „Właśnie spotkaliśmy go w warszawskim centrum handlowym na Sadybie. Oczywiście w towarzystwie Izy - donosi tabloid. W jednym ze sklepów wzrok Majdana przykuły kajdanki z cudownym czerwonym futerkiem. Radek długo oglądał przedmiot z każdej strony. Tancerka dzieliła się natomiast z nim przemyśleniami na temat użyteczności kajdanek.”

Opinie na temat tego czy Iza jest podobna do Dody są podzielone. Jedni widzą w niej drugą byłą żonę piłkarza inni wręcz przeciwnie. Podkreślają, że Iza jest przede wszystkim dużo skromniejsza. Ciekawe jak czuje się tancerka, która jest ciągle porównywana do innej kobiety a przecież żadna z kobiet tego nie lubi. 

Jedno jest pewne Majdan raczej już nie ma czego szukać na boisku, raz że od jakiegoś czasu nie odnosi spektakularnych sukcesów w swojej branży, dwa, że jego piłkarska kariera ze względu na wiek też dobiega końca. Więc pewnie nie przeszkadza mu szum wokół jego osoby, jeśli na miejsce swojej „emerytury” wybrał telewizję