Ubierzemy Cię modnie, szybko i tanio! Internetowy Salon Mody Sportowej CenterSport.pl w swojej ofercie posiada odzież, obuwie oraz sprzęt renomowanych marek: Adidas, And1, Fruit of the Loom, Kappa, Nike, Reebok, Puma. Od sezonu Zima 2010 w naszej ofercie znajdziecie również akcesoria sportowe polskiej firmy Spokey, której ambasadorem jest wielokrotny Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów, olimpijczyk z Sydney i Pekinu Szymon Kołecki. Dzięki czemu w CenterSport.pl znajdziecie m.in. rolki, deskorolki, łyżwy, rakiety do badmintona, tenisa stołowego sygnowane logo medalisty olimpijskiego Szymona Kołeckiego.

CenterSport.pl to również multimedalista – Salon Mody wielokrotnie został wyróżniony w rankingach na najlepiej oceniane sklepy internetowe. Nasi Klienci na każdym kroku doceniają nasze starania. Podkreślają, iż przedmioty doręczamy niezwykle szybko. Praktycznie w jeden dzień! Jeśli zamówicie, bądź opłacicie zamówienie do godziny 14, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia, a doręczenie na następny. Sprawdzamy firmę kurierską, która nas obsługuje – aktualnie ponad 95% przesyłek doręczanych jest następnego dnia!

CenterSport.pl
to nie tylko szybkość. Nasz asortyment zawróci Wam w głowie. Posiadamy najnowsze kolekcje Adiads, Nike, Reebok, Puma. Zamawiane przez nas przedmioty dopasowujemy do obowiązujących na rynku trendów. Staramy się, aby nasza oferta – poza typowo sportowymi produktami – posiadała również odzież i obuwie na co dzień – casual. „W sportowym obuwiu nie wpuszczamy” - to hasło można włożyć do lamusa, jeśli ubierze Cię CenterSport.pl!

CenterSport.pl stale się rozwija – poszukujemy nowych produktów, które ułatwią Wam życie. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się opaski holograficznie M-Balance. Są to bransoletki naładowane 1000 jonów ujemnych, które poprawią Wasze samopoczucie, pomogą w regeneracji organizmu, zniwelują zmęczenie. Technologia, zawarte w M-Balance, zyskuje wielu zwolenników na całym świecie – bransoletki możecie zobaczyć na rękach koszykarzy NBA, piłkarzy i wielu innych sportowców. Oczywiście, M-Balance to nie tylko produkt dla sportowców. Opaskę można, a nawet trzeba:), nosić na co dzień!

 

dsc_0249_400

 

beztytu322u_400