Już tej wiosny CROPP wie, że w damskiej kolekcji ciuchów nie musi wiać nudą. Dlatego na nowy, wiosenno-letni sezon marka proponuje młodym dziewczynom, żeby wychillowały się z CHILLIN – linią dziewczęcą z wyraźnie streetowym zacięciem.

Ciuchy z linii CHILLIN spodobają się pełnym energii dziewczynom z wyobraźnią, którym moda nie stawia żadnych granic. W CHILLIN rządzą czyste, intensywne kolory - przede wszystkim błękit, szarości, róż, czerń i biel, dodatkowo wzmocnione neonowymi akcentami. Liczy się wygoda – a więc prosty, krój bluz, kurtek, koszulek i spodni, ale i moda – więc pojawiają się na nich wyraziste, kolorowe, geometryczne nadruki, kwiaty, nie brak też groszków i kratki, podanych na różne, niebanalne sposoby. W najnowszej kolekcji CROPP bez problemu można znaleźć ciuch, w którym trudno będzie nie wpaść komuś w oko na imprezie, w tym samym czasie bez przeszkód, zapominając się w tanecznych wygibasach. Kolekcja niebanalnie została dopełniona linią trendowych dodatków – pasków, toreb, chust i wiosennych butów w żywych, pozytywnych kolorach, idealnych do poruszania się po miejskiej dżungli.
Metka CHILLIN to znak młodej, zadziornej dziewczyny, która wie, czego… nie chce. Jest natomiast niewątpliwie przykładem wyrazistego i nieszablonowego stylu. 
Kolekcja CHILLIN już w salonach CROPP.