Dla wszystkich, którzy poszukują obecnie lodówki przygotowaliśmy przegląd najładniejszych ofert na polskim rynku.

Samsung RSH1KLBG

Lodówka side-by-side. Jej wnętrze pokryte zostało jonami srebra działającymi bakteriobójczo (technologia Silver Nano). Jest ona wyposażona w system Twin Cooling, czyli w dwa oddzielne systemy chłodząco-wentylujące kontrolujące wilgotność-utrzymując ją na poziomie 43% (w konwencjonalnych lodówkach poziom ten wynosi 17%) a także nieprzenikanie zapachów.

Bosch KGN36S52

Jest to propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z modnego designu, ale jednocześnie nie mają miejsca na wstawienie lodówki side-by-side. Drzwi tej chłodziarki wykonane są ze szkła barwionego. Za szkłem ukryty jest dotykowy panel LCD z możliwością ustawienia temperatury, zabezpieczenia przed dziećmi i oszczędnego trybu pracy. Poza tym na displayu wskaźnik zużycia energii i bottle timer.

LG GR-P217LCAJ

Po serii srebrnych lodówek LG także zdecydowało się na wprowadzenie bardziej charakternego modelu. GR-P217LCAJ wyposażona została w elektroniczną kostkarkę lodu wbudowaną w drzwi, wewnętrzny filtr wody, biały wyświetlacz LCD, Soft-touch minibar i komorę Miracle Zone. Co więcej, projektanci zdecydowali się na zastosowanie ukrytych zawiasów, co bardzo korzystnie wpływa na walory estetyczne, jednocześnie pozostawiając duże pole do popisu dla metalowych relingów.

Na deser:

Chłodziarka do wina Samsung RW52DASS

Jest to najnowszy model chłodziarki do win firmy Samsung. Jest ona zaopatrzona w dwie strefy temperatur umożliwiając przechowywanie zarówno białego, jak i czerwonego wina w idealnych temperaturach. Jej duża pojemność (148l.) sprawia, że można w niej pomieścić aż 52 butelki wina