Chłopak Anny Muchy ostatnio zaczął się bardzo lansować. Marcello Sora na imprezie Samochód Playboya 2010 nie przypominał swoim wyglądem, mechanika samochodowego ze Szwecji, którym był sprzed lat. Anna Mucha odkąd zrzuciła kilkanaście kilogramów stała się pewną siebie kobietą, która nie stroni teraz od obcisłych sukienek i wysokich szpilek.
Na imprezę założyła bardzo modną, czarną, koronkową sukienkę, a do tego różową, małą kopertówkę. Jednak nie ona wzbudzała zachwyt, tylko Marcello, absolwent warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Mechaniko-aktor zaczął kreować swój image na „Oliviera Janika”, ponieważ mówi się, że wiąże swoją przyszłość z show-biznesem.
Oczywiście od razu domyśliliśmy się czym, a raczej kim się Macrello inspiruje. Sora niezwykle przypomina modeli z najnowszej kampanii Toma Forda. Spodnie rurki silnie zwężające się ku dołowi, super dopasowana marynarka z kolorową chusteczką w kieszonce, obcisła koszula i pantofelki. Wszystko to w bardzo barwnej kolorystyce – fiolet, róż, błękit, granat.
Nawet fryzura oraz lekki zarost została zaczerpnięta od super przystojniaka- Toma Forda. Jeżeli Marcello myśli o przebiciu się, to nie wystarczy skopiować wyglądu od A do Z. Wystarczyłaby inna fryzura, zestawienie kolorów...ale takie pójście na łatwiznę od razu go przekreśla!
Jak Wam się podoba nowy styl Marcello?